پشتیبانی 24 ساعته : 09981567033

جستجوی هتل
تست زرین

درباره ما

درباره هتل باشی

وب سایت هتل باشی قصد دارد که بهترین سایت رزرو هتل های ایران باشد که در آن بیش از ۱۵۰۰ عدد از هتل های سراسر ایران قابلیت رزرو آنلاین دارند. تیم هتل باشی تمام سعی خود را نموده که بهترین تجریه رزرو هتل را برای کاربران خود بوجود آورد که در آن شعار رزرو آنلاین هتل، ساده و مطمئن متجلی باشد.

از ویژگی های سایت هتل باشی میتوان به روش های مختلف جستجو اشاره کرد که براساس نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید.

روش جستجوی که در سایت هتل باشی مهیا است، جستجو بر اساس ظرفیت اتاق است که در آن شما کافی است که تعداد نفرات مسافران خود را وارد نمایید و سپس به تمامی اتاق هایی که ظرفیت پذیرش این تعداد را در زمان مورد نظر و در یک شهر دارد دسترسی پیدا کنید. از این طریق شما قادر به مقایسه ی قیمت اتاق ها در یک نگاه خواهید بود و انتخابی مقرون به صرفه و در عین حال با کیفیت مورد انتظار خود را انجام می دهید.

تیم هتل باشی با تجربه ی بیش از ۱۰ سال در صنعت خدمات رزرو هتل و با بهره گیری از نیروهای متخصص و جوان و با ماموریت ایجاد بهترین تجربه رزرو آنلاین هتل، کار خود را از سال ۱۳۹4 آغاز کرده است و با چشم اندازی بلند مدت به مسیر توسعه ی خود ادامه خواهد داد.

امکان رزرو آنلاین تمامی هتل ها و دیگر مراکز اقامتی از جمله هتل آپارتمان، مسافرخانه،‌ هتل، اقامتگاه بوم گردی، کاروانسرا، سوییت، پانسیون و اقامتگاه سنتی، هاستل و مهمانپذیر که مجوزهای رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را دارا می باشند،‌ تنها با چند کلیک در هتل باشی مهیا است.

تمامی شرایط در هتل باشی فراهم شده که شما بتوانید ساده و مطمئن هتل مورد نظر خود را رزرو کنید و در تمامی مراحل کار، تیم مرکز تماس هتل باشی در کنار شما خواهد بود و از خدمات مشاوره ای ایشان بهره مند می گردید.

رضایتمندی مشتری در هتل باشی بالاترین اهمیت را دارد و مهمترین دارایی ما شما هستید.

 • تصویر

  پشتیبانی عالی

 • تصویر

  تخفیفات با کیفیت برتر

 • تصویر

  جستجو آسان هتل

 • تصویر

  ارسال آگهی با راهنما

 

خبرنامه الکترونیک

لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین آفرها و تخفیفت ویژه باخبر شوید.

نماد اعتماد الکترونیک

هتل باشی سیستم رزرواسیون اقامتگاه وتور


عضویت | ورود به سیستم

پشتیبانی 24 ساعته : 09981549963


0
اشتراک