پشتیبانی 24 ساعته : 09981567033

جستجوی هتل

مسجد جامع سنندج

مسجد جامع سنندج

مسجد جامع سنندج یکی از مساجد باشکوه دوران اسلامی ایران در استان کردستان می باشد. قدمت تاریخی این مسجد به دوران حکومت ایل قاجار و حکمرانی فتحعلی شاه قاجار در ایران باز می گردد که به دستور امان الله خان اردلان، والی بزرگ کردستان بنا گردیده است. این مسجد در ضلع شمالی خیابان امام شهر سنندج قرار گرفته است و به دارالاحسان نیز معروف می باشد.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

چشمه باباگرگر کردستان

چشمه باباگرگر کردستان

چشمه باباگرگر کردستان در شهرستان قروه و 18 کیلومتری شمال شرق آن قرار گرفته است که به این چشمه همیشه خروشان چشمه دنگز هم می گویند. آب این چشمه در استخری دایره ای و عمیق با محیطی در حدود 200 متر جمع می شود و به دلیل وجود املاح معدنی و گوگرد، آب آن به رنگ مایل به سرخ و گاهی اوقات زرد مایل به لیمویی و نارنجی از دل زمین خروشان می شود

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

دریاچه سد قشلاق سنندج

دریاچه سد قشلاق سنندج

دریاچه سد قشلاق سنندج یکی از جاذبه های دیدنی سنندج می باشد که در 20 کیلومتری شمال این شهر قرار دارد. دریاچه سد قشلاق کردستان که به دریاچه وحدت نیز مشهور است، یکی از مقاصد سفر گردشگران به استان کردستان می باشد که سالانه میزبان مسافران زیادی می باشد که می خواهند ساعتی را در آرامش سپری کرده و از طبیعت زیبای این منطقه لذت ببرند.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

عمارت خسروآباد کردستان

عمارت خسروآباد کردستان

عمارت خسرو آباد کردستان مهم ترین بنای استان کردستان بشمار می رود که در فهرست آثار ملی ایران نیز به ثبت رسیده است. قدمت و تمدن بالای کشور ایران سبب شده تا به هر گوشه از این خاک پهناور قدم بگذاریم نشانی از تاریخ کهن و فرهنگ مردمان آن را نظاره گر باشیم.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

عمارت آصف وزیری کردستان

عمارت آصف وزیری کردستان

عمارت آصف وزیری کردستان یکی از قدیمی ترین خانه های این استان می باشد که به سبک معماری اسلامی در غرب ایران و در شهر سنندج ساخته شده است. عمارت آصف وزیری به عنوان موزه مردم شناسی اهالی کرد و بزرگترین موزه قومیتی در ایران است که از آن با نام خانه کرد نیز یاد می شود.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

مقالات دیگر...

  • 1
  • 2

خبرنامه الکترونیک

لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین آفرها و تخفیفت ویژه باخبر شوید.

نماد اعتماد الکترونیک

هتل باشی سیستم رزرواسیون اقامتگاه وتور


عضویت | ورود به سیستم

پشتیبانی 24 ساعته : 09981549963


0
اشتراک