پشتیبانی 24 ساعته : 09981567033

جستجوی هتل

گنبد نمکی جاشک بوشهر

گنبد نمکی جاشک بوشهر

گنبد نمکی جاشک بوشهر یکی از پدیده های زمین شناختی در استان بوشهر می باشد. شهر بوشهر، مرکز استان بوشهر از استان‌های جنوب غربی ایران است. این شهر بندری در ارتفاع ۱۸متری از سطح دریا و در منطقهٔ ساحلی خلیج فارس واقع شده است و دارای آب وهوای نیمه بیابانی و گرم می باشد. اگر از دوست داران طبیعت و طبیعت گرد باشید بدون شک از دیدن یکی از خاص ترین پدیده های طبیعی در این شهر شگفت زده خواهید شد.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

بنای تاریخی گور دختر برازجان

بنای تاریخی گور دختر برازجان

بنای تاریخی گور دختر برازجان یکی از بناهای تاریخی استان بوشهر می باشد که در شهرستان دشتستان و در جاده برازجان به کازرون این استان واقع شده است. این آرامگاه شباهت بسیار زیادی به آرامگاه کوروش بزرگ دارد با این تفاوت که ابعاد آن کوچک تر می باشد.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

گورستان صخره ای سیراف بوشهر

گورستان صخره ای سیراف بوشهر

گورستان صخره ای سیراف بوشهر را می توان یکی از سایت های باستان شناسی مهم جنوب ایران دانست و بدون شک یکی از جالب ترین و ازرشمندترین آن ها می باشد. قدمت این گورستان به دوران ساسانیان و اوایل دوران اسلامی در ایران باز می گردد و گورهای موجود در آن متعلق به تمامی ادیان مختلف می باشد. گورستان سیراف در بین دو دره لیر و شیلو واقع شده و مشرف به دریای خلیج فارس می باشد.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

عمارت ملک بوشهر

عمارت ملک بوشهر

عمارت ملک بوشهر را می توان یکی از ساختمان های قدیمی بوشهر دانست که در زمان قاجار توسط شخصی به نام محمد مهدی ملک التجار بنا گردیده است. در سراسر ایران چنین ساختمان های اربابی و با شکوه بسیار به چشم می خورد و بسیاری از آن ها متعلق به دوران قاجار می باشند.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

خبرنامه الکترونیک

لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین آفرها و تخفیفت ویژه باخبر شوید.

نماد اعتماد الکترونیک

هتل باشی سیستم رزرواسیون اقامتگاه وتور


عضویت | ورود به سیستم

پشتیبانی 24 ساعته : 09981549963


0
اشتراک