پشتیبانی 24 ساعته : 09981567033

جستجوی هتل

حمام گپ یا حمام آسیا خرم آباد

حمام گپ خرم آباد

حمام گپ یا حمام آسیا از جمله جاذبه های گردشگری خرم آباد است که در دوران صفویه ساخته شده است. همانطور که می‌دانید دوره ساخت اغلب حمام های کشور در دوران صفویه و اوایل دوره قاجار می‌باشد.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

دریاچه گهر لرستان

دریاچه گهر لرستان

دریاچه گهر لرستان یکی از بهترین جاهای دیدنی لرستان و یکی از بزرگترین دریاچه های آب شیرین ایران است. این دریاچه با طبیعت زیبا و آب زلالش هر گردشگری را به خود جذب می کند. به خصوص که یکی از بهترین مکان ها برای صید قزل آلا است. اگر به کوهنوردی علاقه دارید، امکان صعود به قله های اشترانکوه در اطراف دریاچه وجود دارد که می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

قلعه فلک الافلاک خرم آباد

قلعه فلک الافلاک خرم آباد

قلعه فلک الافلاک واقع بر فراز تپه ای مشرف بر خرم آباد پایتخت لرستان می‌باشد. قلعه فلک الافلاک از آثار تاریخی ایران و جاهای دیدنی لرستان است که هر سال گردشگران و توریستان بسیار زیادی را به خود جذب می‌کند. در دل این قلعه بی نظیر اسرار و داستان هایی نهفته است که در ادامه به آن می‌پردازیم. این قلعه در استان لرستان و در مرکز شهر زیبای خرم آباد واقع در خیابان امام خمینی است.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

آبشار افرینه خرم آباد

آبشار افرینه خرم آباد

آبشار افرینه خرم آباد در 80 کیلومتری جنوب شهرستان خرم آباد و در نزدیکی روستای افرینه با فاصله 4 کیلومتری از روستا قرار دارد و به دلیل این همجواری به این نام معروف گردیده است و یکی از جاذبه های دیدنی استان لرستان می باشد. این آبشار در بخش معمولان شهرستان پلدختر قرار دارد که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر ایران می باشد.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

خبرنامه الکترونیک

لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین آفرها و تخفیفت ویژه باخبر شوید.

نماد اعتماد الکترونیک

هتل باشی سیستم رزرواسیون اقامتگاه وتور


عضویت | ورود به سیستم

پشتیبانی 24 ساعته : 09981549963


0
اشتراک