پشتیبانی 24 ساعته : 09981567033

جستجوی هتل

جزیره ناز قشم

جزیره ناز قشم

جزیره ناز قشم از جمله مجموعه جزایر موجود در جنوب این جزیره زیبا و در یک کیلومتری آن قرار دارد که در حال حاضر یکی از بهترین جاذبه های گردشگری قشم به شمار می‌آید. آیا دوست دارید راه رفتن بر روی آب را تجربه کنید؟ اگر دوست دارید این حس بی‌نظیر را تجربه کنید رفتن به جزیره ناز در سواحل قشم را از دست ندهید. در این جزیره می‌توانید منظره ای متفاوت و منحصر به فرد از خلیج فارس داشته باشید.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

دره ستارگان قشم

دره ستارگان قشم

دره ستارگان قشم با پیشینه تاریخی حدود دو میلیون سال در اثر فرسایش خاک، سنگ و ماسه ناشی از باد، باران و رگبار، ایجاد شده است. این دره شاهکار طبیعی کمیاب در جزیره زیبای قشم است. ویژگی ها و دیدنی های بدیع دره ستاره ها باعث شده تا این دره به عنوان بخشی از ژئوپارک جزیره قشم در فهرست یونسکو به ثبت برسد.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

غار خربس قشم

غار خربس قشم

غار خربس یکی از جاذبه های گردشگری قشم و دیدنی های استان هرمزگان در جنوب ایران است. این غار در پانزده کیلومتری قشم در سمت راست جاده قشم به روستای خربس و روستای رمچه قرار دارد.نشانه‌هایی از معماری صخره ای در ارتفاعات روستای خربس به چشم می خورد که به گفته برخی محققین زیارتگاه پیروان آیین میترا و نیایشگاه آناهیتا (الهه آب) است.

ادامه مطلب

چاپ ایمیل

خبرنامه الکترونیک

لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین آفرها و تخفیفت ویژه باخبر شوید.

نماد اعتماد الکترونیک

هتل باشی سیستم رزرواسیون اقامتگاه وتور


عضویت | ورود به سیستم

پشتیبانی 24 ساعته : 09981549963


0
اشتراک