پشتیبانی 24 ساعته : 09981567033

جستجوی هتل

تور سه روزه صعود دماوند

مدت زمان: 3 روزها
از: تهران
به: دماوند
زبانها: فارسی
مقیاس: 1 - 25 نفر
اندازه تور: 25
تور 3 روزه می باشد زمان حرکت 4:30 صبح چهارشنبه و بازگشت جمعه 22:00 شب می باشد. محل حرکت ضلع جنوبی میدان ونک روبه روی فروشگاه چرم مشهد، وسیله نقلیه اصلی اتوبوس توریستی ایسوزو است.

جاذبه های مورد بازدید:

مناظر زیبای دشت لار، سد لار از بلندای دماوند، کاسه قله دماوند، یخچالهای دائمی دماوند.

چرا سفر به این تور را پیشنهاد می کنیم ؟

  • دماوند یکی از شهرهای استان تهران و مرکز شهرستان دماوند است که شهرداری آن در سال ۱۳۱۲ تاسیس شده است. دوماه‌بند، دنباوند و دمابند نام‌های قدیمی این شهر است. قله باشکوه و زیبای دماوند در شمال شهر دماوند قرار داشته و از جاذبه مهم این شهر و علت نامگذاری شهر به دماوند است. این قله بلندترین قله آتش‌فشانی آسیا و نخستین اثر طبیعی است که در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است.

  • شهر دماوند در دامنه قله دماوند و در ميان دره حاصلخيز، باصفا و در ۲۵ كيلومتری جنوب قله دماوند و در ۷۰ كيلومتری شرق تهران قرار دارد. دماوند در طول شرقی ۵۲ درجه و ۴ دقيقه و عرض جغرافیایی ۳۵ درجه و ۴۳ دقيقه قرار دارد. این شهر از سطح دریا ۱۹۶۰ متر بلندی دارد.

  • همسایگان این شهرستان از شمال شهرستان‌های قائم‌شهر، بابل و آمل، از جنوب شهرستان گرمسار، از جنوب غربی شهرستان ورامين، از شرق شهرستان سمنان و از غرب شهرستان شميرانات است .مسيرهای دسترسی به دماوند عبارت‌اند از: راه اصلی تهران-قائم شهر، كه دماوند در یک كيلومتری آن قرار دارد و راه اصلی تهران-آمل كه دماوند در ۵۵ كيلومتری آن واقع شده است بیشترین قسمت این شهرستان کوهستانی بوده و كوه‌های بلندی مانند سياه‌چال و چنگيز چال در شمال و كوه‌های قره‌قاچ در جنوب و جلگه‌های گيلاوند و رودهن و بومهن كه دارای شيب اندکی به طرف جنوب هستند، در قسمت میانی شهرستان قرار دارند.

  • قرارگیری دماوند در ميان كوه‌های برف‌گير باعث شده تا زمین‌های آن دارای آب فراوان شده و در نتیجه باغ‌های گوناگون و حاصلخيز پدید آید. روستاهایی نظیر احمدآباد و چشمه اعلا و دشتمزار‌ که در شمال غربی شهرستان واقع شده، دارای باغ‌های میوه بسیار هستند.

  • همچنین زمين‌های آبرفتی نسبتا وسيع در بخش‌های مركزی دماوند قرار داشته که موقعیت مناسبی را برای کشاورزی دارد و دارای زمين‌های زير كشت و باغ‌های ميوه است. انواع ميوه‌ها و محصولات كشاورزی مانند سيب، گلابی، قيسی، گيلاس، آلبالو ، سيب زمينی، گردو، لوبيا، گندم، گوجه و خيار از فرآورده‌های این مناطق است.

مدت تور 3 روزه
تاریخ و ساعت حرکت چهارشنبه 1 شهریور
مبدا حرکت میدان ونک
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی
وعده های غذایی

هفت وعده صبحانه + یک وعده ناهار

شهرها و استان های مورد بازدید
تهران - دماوند
وسایل مورد نیاز
کارت شناسایی, دارو و لوازم شخصی ,کوله یک روز,ه لباس گرم, لیوان.
نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

1-مسیر با ماشین حدود1 ساعت و 6 دقیقه
2-لطفا دستکم 10 دقیقه قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید
3-در ضمن نهایت توقف ما برای دوستان متاخر 5 دقیقه هست و در صورت جا ماندن از سفر هزینه ای برگشت داده نمی شود
4-اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما همراهتون داشته باشید ودر صورت داشتن بیماری خاص بیماریتون رو به آگاهی سرپرست و لیدر تور برسونید
5-در طول سفر به هیچ عنوان بدون هماهنگی با لیدر و سرپرست برنامه از گروه جدا نشوید حتی برای رفتن به سرویس بهداشتی و خرید خوراکی
6-احترام به حریم خصوصی افراد
7-با توجه به اینکه سفر های ما در دل طبیعت می باشد و ممکن است با چالشها و حوادث پیش بینی نشده روبه رو شویم پس لطفا با امادگی ذهنی و روانی رهسپار سفر شویدو با نهایت شکیبایی و همراهی و همکاری در کنار لیدر ها باشید
9-طبق قوانین کشور و وزارت گردشگری اوردن مشروبات الکی و مواد مخدر در تور های گردشگری ممنوع است
10-هر گونه تصویر برداری در اتوبوس و همچنین دورهمی های شاد تور و هنگام غذا خوردن وعده های خوراکی ممنوع است.

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، هتل باشی مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

روز اول

در این روز صبح زود از تهران به سوی پلور حرکت میکنیم، بعد از صرف صبحانه به سمت ابتدای مسیر صعود جبهه جنوبی میرویم، پس از تحویل کوله و بار به تیم تدارکات، با کوله یکروزه به سمت بارگاه سوم کوه پیمایی را اغاز میکنیم، پس از میل کردن ناهار در بین مسیر، غروب به بارگاه سوم میرسیم، بعد از اماده کردن کمپ برای هم هوایی رفته و سپس برای استراحت و شب مانی آماده می شویم.

خدمات تور

در این روز

ناهار
-
-

شام
-
-

اقامت
-
چادر کوهنوردی

روز دوم

پس از رسیدن به دهلی، به فرودگاه داخلی ترانسفر می‌شویم و پروازی به سرینگر خواهیم داشت، پس از آن با وسیله نقلیه به سوی منطقه ییلاقی پاهالگام حرکت می‌کنیم. بعد از ظهر نیز وقت آزاد برای استراحت یا گشت در این منطقه زیبا داریم.

خدمات تور

در این روز

ناهار
-
-

شام
-
-

اقامت
تور
هتل در پاهلاگام

روز سوم

در این روز صبح زود برای صعود به قله دماوند از بارگاه سوم به سمت قله به راه میفتیم، با همراهی تیم سرپرستی دالاهو، صعودی مطمئن به بلندترین قله ایران خواهیم داشت و سپس با کاهش ارتفاع به سمت پناهگاه بارگاه سوم بازخواهیم گشت. امروز و امشب را همچنان برای هم هوایی در بارگاه سوم به استراحت می پردازیم.

.

خدمات تور

در این روز

ناهار
-
-

شام
-
-

اقامت
-
چادر کوهنوردی

 

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
5,300,000 تومــان
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
04:30:00
این تور درحال حاضر 25 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

09981567033 info@hotelbashee.com پشتیبانی آنلاین سوالات شما با واتساپ|whatsapp
قوانین تور
قیمت شامل لیدر محلی حمل و نقل ترانسفر اقامت در کلبه چوبی
صبحانه و وعده های غذایی با تور می باشد.
کنسلی از لحظه خرید تا لحظه ورود به هتل جریمه ای معادل 100 درصداز کل مبلغ دارد. کنسلی تا لحظه پرواز جریمه ای معادل 100 درصداز مبلغ کل دارد.

خبرنامه الکترونیک

لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین آفرها و تخفیفت ویژه باخبر شوید.

نماد اعتماد الکترونیک

هتل باشی سیستم رزرواسیون اقامتگاه وتور


عضویت | ورود به سیستم

پشتیبانی 24 ساعته : 09981549963