پشتیبانی 24 ساعته : 09981567033

جستجوی هتل

تور سه و نیم روزه طبس تا کال جنی

مدت زمان: 3.5 روزها
از: تهران
به: شهر طبس
زبانها: فارسی
تور 3/5 روزه طبس تا کال جنی زمان حرکت 7 صبح برگشت ساعت 18:00 محل حرکت:میدان ونک، ابتدای خیابان برزیل، بالاتر از کوچه شمس لاهیجانی

جاذبه های مورد بازدید:

گشت شهر طبس، روستای خرو، دورنمای بقایای قلعه اسماعیلیه، سروهای قدیمی خرو، پیاده‌روی در تنگه مرتضی علی تا طاق عباسی، بند عباسی، پارک گلشن طبس، نخلستان‌ و شالیزارهای ازمیغان، پیمایش بخشی از دره کال جنی، تپه‌های شن روان حلوان

چرا سفر به این تور را پیشنهاد می کنیم ؟

  • کال جنی یا دره جنیان منطقه‌ای رمزآلود در شهر طبس در استان خراسان جنوبی است؛ دره‌ای زیبا، وهم‌ناک و پر از شگفتی که یکی از جاذبه‌های طبیعی مهم ایران به شمار می‌آید و به گفته بومیان، محل زندگی جن‌ها و ارواح است. در این مقصد مرموز و جذاب می‌توانید به تماشای طبیعت بی‌نظیر یا تمدنی باستانی بنشینید و تجربه‌ای متفاوت در دل کویر به دست بیاورید. در مسیر رسیدن به دره جنیان که یکی از دیدنیهای طبس است، در همان ابتدای راه، چشمه‌ها، درختان نخل و نیزارهای زیبا شما را جادو می‌کنند و به‌سمت داخل دره می‌کشانند. این دره زیبا از سال ۱۳۹۶ با نام کال جنی در فهرست آثار طبیعی ملی ایران ثبت شده است و سالانه هزاران گردشگر داخلی و خارجی را به‌سمت خود جذب می‌کند . در شهر طبس یک بارگاه و صحن و شبستان بسیار بزرگی برای آرامگاه امامزاده حسین ساخته شده .
  • این صحن و سرای وسیع و زیبا که بوسیله آستان قدس رضوی احداث شده است در واقع به همان سبک معماری و فضاسازی صحن و سرای امام رضا طراحی و اجرا شده است و از زیباترین و وسیع ترین عمارت و باغ و فضای پیرامونی در بین امامزاده های ایران برخوردار است و درحقیقت ، فضای صحن و بارگاه امام رضا در سی چهل سال قبل را تداعی می کند ، یک میدان بسیاربزرگ که برای خودش شهرکی است و باغ و فضای سبز و گنبد و بارگاه و اتاق های زایر سرا و امکانات دیگر در داخل این میدان قرار دارد و در اطراف این میدان بزرگ، مغازه ها و غذاخوری ها و پارکینگ ماشین ها ردیف قرار دارند .
  • در کل معماری و فضا سازی با ابهتی دارد. بجز آن ، قبلا باغ گلشن طبس را هم دیده بودم . یک محوطه باغ مصفای زیبا با انواع درختان گرمسیری و غیر گرمسیری ، همراه با نهر پرآبی که از قناتی از بالادست طبس به این باغ هدایت شده و استخر بزرگی که در میانه باغ است و علاوه بر اردک ها ، چند مرغ ماهی خوار ( پلیکان ) زیبا هم در کناره های این استخر زندگی می کنند . این پلیکان ها که سال ها است در باغ گلشن طبس نگهداری می شوند حالا دیگر به نوعی به نماد این باغ و این شهر تبدیل شده اند و از دیدنی های این شهر کویری برای مسافران و گردشگران آن هستند.
  • برای رسیدن به خرو باید از کنار سد نهرین عبور کنیم، تا به روستای خرو برسیم. خَرو سرو کهنسالی دارد با ارتفاع حدود 25 متر که عمر آن بيش از هزار سال تخمين زده مي‌شود. این درخت به عنوان اثر ملی شناخته شده است. قلعه خرو از دیگر دیدنی های این روستاست. این قلعه یادگار دوران صفوی است. معماری آن از قلوه سنگ است و قلعه بر بالای تپه‌ای با افق دید وسیع از خرو علیا و خرو سفلی قرار دارد. این قلعه دفاعی اندازه اش 18 در 21 متر و پهنای دیوارهایش به 2 متر می‌رسد و در هر چهار گوشه آن برجی برای دیده‌بانی وجود دارد. این قلعه در فهرست آثار ملی ثبت شده است و به قلعه اسماعیلیه شهرت دارد.

مدت تور سه و نیم روزه
تاریخ و ساعت حرکت سشنبه 11 مهر ، ساعت 7 صبح
مبدا حرکت تهران  بلوار دانش جنب ترمینال
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی
وعده های غذایی

سه وعده صبحانه
سه وعده ناهار 

شهرها و استان های مورد بازدید
تهران - طبس
وسایل مورد نیاز
کارت شناسایی, دارو و لوازم شخصی ,کوله یک روز,ه لباس گرم, لیوان.
نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

1-مسیر با ماشین 9 ساعت و 23 دقیقه
2-لطفا دستکم 10 دقیقه قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید
3-در ضمن نهایت توقف ما برای دوستان متاخر 5 دقیقه هست و در صورت جا ماندن از سفر هزینه ای برگشت داده نمی شود
4-اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما همراهتون داشته باشید ودر صورت داشتن بیماری خاص بیماریتون رو به آگاهی سرپرست و لیدر تور برسونید
5-در طول سفر به هیچ عنوان بدون هماهنگی با لیدر و سرپرست برنامه از گروه جدا نشوید حتی برای رفتن به سرویس بهداشتی و خرید خوراکی
6-احترام به حریم خصوصی افراد
7-با توجه به اینکه سفر های ما در دل طبیعت می باشد و ممکن است با چالشها و حوادث پیش بینی نشده روبه رو شویم پس لطفا با امادگی ذهنی و روانی رهسپار سفر شویدو با نهایت شکیبایی و همراهی و همکاری در کنار لیدر ها باشید
9-طبق قوانین کشور و وزارت گردشگری اوردن مشروبات الکی و مواد مخدر در تور های گردشگری ممنوع است
10-هر گونه تصویر برداری در اتوبوس و همچنین دورهمی های شاد تور و هنگام غذا خوردن وعده های خوراکی ممنوع است.

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، هتل باشی مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

روز اول

با فرارسیدن غروب از تهران بسوی طبس حرکت خواهیم کرد.

خدمات تور

در این روز

ناهار
-
-

شام
-
-

اقامت
-
-

روز دوم

بعد از صرف صبحانه به‌سوی روستای خرو خواهیم رفت. از بقایای قلعه اسماعیلیه و سروهای قدیمی خرو دیدن می‌کنیم. پیاده‌روی دلچسبی در تنگه خرو تا چشمه آبگرم مرتضی علی خواهیم داشت و از بند عباسی دیدن می‌کنیم. سپس به شهر طبس برمی‌گردیم و بعد از صرف ناهار از باغ گلشن طبس بازدید خواهیم کرد.به سوی اقامتگاه حرکت می‌کنیم.

خدمات تور

در این روز

ناهار
تور
-

شام
-
-

اقامت
-
هتل

روز سوم

بعد از صرف صبحانه به‌سوی دره کال جنی حرکت می‌کنیم. پیاده‌روی و گشت جذابی در دره کال جنی خواهیم داشت. سپس بسوی ازمیغان حرکت می‌کنیم. بعد از صرف ناهار برای تماشای آبشار و شالیزارهای ازمیغان خواهیم رفت. سپس به هتل برمی‌گردیم. بعد از صرف شام به محل اقامت‌مان بازمی‌گردیم.

خدمات تور

در این روز

ناهار
تور
-

شام
-
-

اقامت
-
-

روز چهارم

بعد از صرف صبحانه به سوی خور حرکت می‌کنیم. در مسیر از تپه‌های شن روان خیرآباد دیدن خواهیم کرد.بعد از صرف ناهار به‌سوی نائین می‌رویم.سپس با کوله باری از خاطرات خوش به تهران بازمی‌گردیم

خدمات تور

در این روز

ناهار
تور
-

شام
-
-

اقامت
-
-

 

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
5,250,000 تومــان
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
07:00:00
این تور درحال حاضر 20 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

09981567033 info@hotelbashee.com پشتیبانی آنلاین سوالات شما با واتساپ|whatsapp
قوانین تور
قیمت شامل لیدر محلی حمل و نقل ترانسفر اقامت در کلبه چوبی
صبحانه و وعده های غذایی با تور می باشد.
کنسلی از لحظه خرید تا لحظه ورود به هتل جریمه ای معادل 100 درصداز کل مبلغ دارد. کنسلی تا لحظه پرواز جریمه ای معادل 100 درصداز مبلغ کل دارد.

خبرنامه الکترونیک

لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین آفرها و تخفیفت ویژه باخبر شوید.

نماد اعتماد الکترونیک

هتل باشی سیستم رزرواسیون اقامتگاه وتور


عضویت | ورود به سیستم

پشتیبانی 24 ساعته : 09981549963