پشتیبانی 24 ساعته : 09981567033

جستجوی هتل

تور سه و نیم روزه سرعین اردبیل و آستارا

مدت زمان: 3.5 روزها
از: تهران
به: آستارا
زبانها: فارسی
مقیاس: 1 - 35 نفر
اندازه تور: 35
تور5/3روزه اردبیل سرعین آستارا زمان حرکت هر هفته سه شنبه ساعت شب 10 و برگشت جمعه ساعت10شب تهران با اتوبوس vip توریستی می باشد.

جاذبه های مورد بازدید:

سرعین، ویلادره، اردبیل، بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، دریاچه شورابیل، جمگل فندقلو، گردنه حیران، تله کابین و سورتمه حیران، بازارچه ساحلی آستارا، ساحل آستارا، گشت پل معلق هیر 

چرا سفر به این تور را پیشنهاد می کنیم ؟

  • در دامنه کوه‌های سبلان شهری کوچک با مساحت حدود یک میلیون و ۲۸۰ هزار مترمربع و با طبیعتی مثال‌زدنی به نام سرعین قرار دارد. اگر می‌خواهید به طور دقیق بدانید سرعین کجاست، باید بگویم این شهر با ۴۸/۰۴ درجه طول شرقی و ۳۸/۰۹ درجه عرض شمالی در سمت غربی اردبیل و در فاصله ۳۰ کیلومتری از آن واقع شده است. انتخاب نام سرعین برای این منطقه بسیار شایسته است. معنای واژه «سرعین» به عربی یعنی «سرچشمه» و به زبان محلی «محل خنک» معنی می‌دهد.
  • ممکن است در برخی از منابع قدیمی از سرعین با نام‌های سرائین و ساری‌قیه اسم برده باشند. این شهر با جمعیتی نزدیک به ۵۴۵۹ نفر (طبق آخرین سرشماری سال ۱۳۹۵) مردمان خونگرم و مهمان‌دوست دارد. آنها بیشتر به زبان ترکی صحبت می‌کنند. این منطقه کوهستانی و سردسیر از شرایط خوبی برای تولید عسل و گیاهان دارویی برخوردار است. با توجه به رفت‌وآمد زیاد در سرعین، مردم به جز کشاورزی و زنبورداری از مشاغل در ارتباط با گردشگری نیز کسب درآمد می‌کنند.
    استان اردبیل یکی از استان های ایران در منطقه آذربایجان به مرکزیت شهر اردبیل می‌باشد. این استان طبق آخرین تقسیمات کشوری دارای دوازده شهرستان، بیست و پنج بخش، بیست و یک شهر، شصت و شش دهستان می‌باشداین استان در تاریخ بیست و دو فروردین سال هزار و سیصد و هفتاد و دو (1372/1/23) به علت درخواست مردم اردبیل از استان آذربایجان شرقی جدا و به استانی مستقل تبدیل گشت.
  • یکی از شهر های بزرگ در استان گیلان که در مرز قرار گرفته و ایران را به آذربایجان متصل می کند، شهر آستارا می باشد. این شهر یکی از مناطق خوش آب و هوا می باشد که به همین دلیل توانسته عده زیادی از افراد را به خود جذب نماید.

مدت تور سه و نیم روزه
تاریخ و ساعت حرکت سشنبه هر هفته، ساعت 10 شب
مبدا حرکت تهران  بلوار دانش جنب ترمینال
نوع وسیله نقلیه اتوبوس توریستی
وعده های غذایی  
شهرها و استان های مورد بازدید
تهران - آستارا
وسایل مورد نیاز

1-کارت ملی و یا هر کارت شناسایی معتبر
2-لیوان شخصی
3-کوله یه روزه سبک و کم حجم مناسب گشت و گذار
4-کفش سبک و راحت با زیره محکم و چسبنده مناسب پیاده روی
5-میوه و تنقلات
6-دوربین عکاسی
7-وسایل بهداشتی مورد نظر شخصی
8-قرص و دارو در حد نیاز
9-پاور بانک برای شارز موبایل
10-آب معدنی

نکات مهم

نکات مهم و قابل توجه:

1-مسیر با ماشین حدود 5 ساعت.
2-لطفا دستکم 10 دقیقه قبل از حرکت در محل حضور داشته باشید.
3-در ضمن نهایت توقف ما برای دوستان متاخر 5 دقیقه هست و در صورت جا ماندن از سفر هزینه ای برگشت داده نمی شود.
4-اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما همراهتون داشته باشید ودر صورت داشتن بیماری خاص بیماریتون رو به آگاهی سرپرست و لیدر تور برسونید.
5-در طول سفر به هیچ عنوان بدون هماهنگی با لیدر و سرپرست برنامه از گروه جدا نشوید حتی برای رفتن به سرویس بهداشتی و خرید خوراکی.
6-احترام به حریم خصوصی افراد.
7-با توجه به اینکه سفر های ما در دل طبیعت می باشد و ممکن است با چالشها و حوادث پیش بینی نشده روبه رو شویم پس لطفا با امادگی ذهنی و روانی رهسپار سفر شویدو با نهایت شکیبایی و همراهی و همکاری در کنار لیدر ها باشید.
9-طبق قوانین کشور و وزارت گردشگری اوردن مشروبات الکی و مواد مخدر در تور های گردشگری ممنوع است.
10-هر گونه تصویر برداری در اتوبوس و همچنین دورهمی های شاد تور و هنگام غذا خوردن وعده های خوراکی ممنوع است.

• چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، هتل باشی مجاز به ابطال آن و موظف به استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد.
• در طول سفر به همراه داشتن کارت شناسایی در هنگام اجرای تور و بازدید ها الزامی می باشد.
• در صورتی که مقامات انتظامی یا جامعه به هر دلیلی از ورود گردشگر به مقصد ممانعت کنند، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده البرزمن نخواهد بود. در چنین شرایطی راهنما می تواند در صورت داشتن زمان لازم و شرایط مناسب، مسیر سفر را تغییر دهد و گردشگر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
• برخی از جاذبه های گردشگری ایران محدودیت زمانی جهت بازدید دارند به این صورت که در روزهای خاصی از هفته تعطیل هستند، بنابراین بسته به تاریخ و روز سفر ِگردشگر این امکان وجود دارد که در برخی از پکیج ها، سایتی حذف و گشتی دیگر جایگزین آن گردد.
• برخی از سایت ها و جاذبه های مورد بازدید بکر در ایران دارای مسیرهای دسترسی دشواری هستند، بنابراین هنگام خرید تور، به نوع و درجه سختی پکیج انتخابی خود و نکات مربوطه آن دقت فرمایید.
• حفظ اموال و مدارک شخصی در طول سفر و اقامت در شهر مقصد به عهده مسافر بوده و در صورت مفقود شدن و یا صدمه وارد شدن به اموال، البرزمن هیچ مسئولیتی ندارد.
• رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
• احترام گذاشتن به فرهنگ و آداب و رسوم مقصد الزامی است.
• در صورت بروز هرگونه مزاحمت، اخلال، رفتار خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفر توسط گردشگر، راهنما موظف است ضمن گزارش مراتب به البرزمن تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در ادامه سفر اتخاذ نماید.
• رعایت اصول و موازین لازم در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی است.
• همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع می باشد.
• ورود به حریم شخصی خانه های شهر مقصد ممنوع است.
• با خرید محصولات محلی به اقتصاد بومی مقصد خود کمک کنید.
• از ریختن زباله در معابر منطقه و سایت مورد بازدید خودداری فرمایید.
• جهت بازدید از سایت ها و مناطق مورد بازدید خود در مسیرهای مشخص شده قدم بگذارید.
• از آسیب زدن به طبیعت منطقه و اماکن مورد بازدید جدا خودداری فرمایید.
• مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
• در طول سفر از شوخی های خطرناک اجتناب نمایید.
• هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.

روز اول

روز اول پس از صرف صبحانه برای بازدید از پل معلق و بقعه صفی الدین راهی میشویم پس از بازدید وگشت گذار برای صرف ناهاربه سوی هتل بازمیگردیم.

خدمات تور

در این روز

ناهار
گردشگر
هتل سه ستاره

شام
گردشگر
هتل سه ستاره

اقامت
تور
هتل سه ستاره

روز دوم

در این روز پس از صرف صبحانه برای گشت در خود شهر سرعین و بازدیداز جنگل فندقلو ودریاچه شورابیل و ویلا دره حرکت می کنیم و پس از گشت و گذار برای اقامت به هتل بازمیگردیم

خدمات تور

در این روز

ناهار
-
-

شام
-
-

اقامت
-
-

روز سوم

در این روز پس از صرف صبحانه به سوی بازار محلی آستاراو ساحل آستارا حرکت می کنیم و پس از گشت و گذار در آنجا به سوی تهران برای بازگشت راهی می شویم

خدمات تور

در این روز

ناهار
-
-

شام
-
-

اقامت
-
-

قیمت برای هر نفر/ از

رزرو
کل:
3,600,000 تومــان
در حال حاضر در دسترس نیست
حرکت در
07:00:00
این تور درحال حاضر 35 نفر ظرفیت دارد

هنگام رزرو سوالی دارید؟ با ما در ارتباط باشید !

09981567033 info@hotelbashee.com پشتیبانی آنلاین سوالات شما با واتساپ|whatsapp
قوانین تور
قیمت شامل لیدر محلی حمل و نقل ترانسفر اقامت در کلبه چوبی
صبحانه و وعده های غذایی با تور می باشد.
کنسلی از لحظه خرید تا لحظه ورود به هتل جریمه ای معادل 100 درصداز کل مبلغ دارد. کنسلی تا لحظه پرواز جریمه ای معادل 100 درصداز مبلغ کل دارد.

خبرنامه الکترونیک

لطفا ایمیل خود را وارد کنید تا از آخرین آفرها و تخفیفت ویژه باخبر شوید.

نماد اعتماد الکترونیک

هتل باشی سیستم رزرواسیون اقامتگاه وتور


عضویت | ورود به سیستم

پشتیبانی 24 ساعته : 09981549963